J-Inseneribüroo OÜ

OÜ J-Inseneribüroo on asutatud 2007. aastal  eesmärgiga osutada Tellija omanikujärelevalveteenust Tallinnas Rotermanni kvartalis asuvate hoonete restaureerimisel ja ehitamisel OÜ Rotermann City-le.

OÜ J-Inseneribüroo osutab ehitusobjektidel konsultatsiooni- ja omanikujärelvalveteenust, ehitusobjektide ekspertiisi alast teenust, konsultatsiooni-, ehitustööde tehnoloogia-, projekteerimise- ja ehitustööde kvaliteedijärelvalveteenust.

OÜ J-Inseneribüroo suurimad objektid, millel on osutatud järelevalve teenust, on Nõo Reaalgümnaasiumi juurdeehitus, Eesti Maaülikooli Tehnikainstituut ning töökojad, Viru Vangla ja Arestimaja Jõhvis, Tallinna Lennujaama rekonstrueerimine ja Rocca al Mare Kaubanduskeskuse laiendus.

OÜ J-Inseneribüroo suurimad tellijad on Riigi Kinnisvara AS, Viru Keemia Grupp AS, Eesti Maaülikool, Citycon OY, Rotermann Eesti OÜ.

2015. aastal on OÜ J-Inseneribüroo suurim objekt õlitehase „Petroter 3” ehitus (tootmishoone, olmeploki laborihoone, kondensatsiooniplokk, elektrifiltrid, tuhagalerii, õlitehaste 1, 2 ja 3 põlevkivi etteandegalerii, põlevkivi ümberlaadimishoone, avariilaadimissõlme ehitused ja tuletõrjevee välistrasside, sadevee ja olme ning  tööstuskanalisatsiooni trasside ehitus).